Brněnské nahrávací studio SONIDOS provozuje více jak 15 let hudebník, producent a skladatel Zdenek Ondráček, který hraje na elektrickou a flamencovou kytaru. Nabízí tak své dlouholeté zkušenosti, které získal na více než stovkách úspěšných projektů, zejména v oblasti rockového a metalového žánru.

Ve svém studiu SONIDOS se věnuje nejen nahrávání hudby, mixu, masteringu a editaci nahrávek, ale také profesionální produkci a poskytuje pomoc při aranžování a dotváření skladeb.

Zabývá se skladatelskou činností, vytváří a komponuje dramatickou a symfonickou hudbu. Nabízí také tvorbu profesionálního voiceoveru a hudební podklady pro reklamy a korporátní videa.

Spolupracuje s brněnskou školou zpěvu STUDIO HLAS BRNO a má zkušenosti s produkcí vokálních projektů. Podílí se také na tvorbě elektronické hudby.

Při své práci se nechává inspirovat světovým zvukovým standardem. Proto je srdcem studia SONIDOS nahrávací řetězec PRO TOOLS HD, který je měřítkem světové kvality.  

Brněnské nahrávací studio SONIDOS je pro všechny, kteří si přejí zhmotnit své hudební vize a nápady a zároveň touží dosáhnout čistého a brilantního zvuku.